BIKERmania - Podujatia
Untitled Document
 
           
BIKERmania - cykloinfo
.
. Cyklotrasy

Zamky

SSJ

Hrady_cz

SSJ

ZOOKE

Sport

© BIKERmania

 
    Bike Bike
 
Kalendár cyklistických podujatí SK
Pridanie podujatia do zoznamu je bezplatné - napíšte nám e-mail:
 

2017

18.marec Slovakia Ring BIKE ATTACK 100 Orechová Potôň
31.marec - 2.apríl Test day Guerciotti a Varrera Hrádok
     
1.apríl 1. kolo Detská Tour P. Sagana Lučenec
8.apríl RC & P Uphill Bratislava
8.apríl Liptov Ride Liptovský Mikuláš
13.apríl BIKE ATTACK 100 1.kolo Orechová Potôň
15.apríl XC Speedbike Kuchyňa
22.apríl Test day Rock Machine Hrádok
22.apríl Kráľ Záhoria MTB MARATÓN Skalica
22.apríl AGGLU Turieckap Open Turčianske Teplice
22.apríl Quick Sport Jarný šprint Bystrička
22-23.apríl Slovenský pohár BMX, 1. a 2. kolo Bratislava Rača
23.apríl Turieckap - Memoriál P.Vričana Turčianske Teplice
29.apríl Nízkotatranská Tour - Časovka do vrchu Liptovská Lúžna
29.apríl Škoda Svätojurský MTB maratón Svätý Jur
29 - 30.apríl Cyklofest 2017 Lackovce / Humenné
29 - 30.apríl Test days Kellys Hrádok
30.apríl 2. kolo Detská Tour P. Sagana Zašová (ČR)
     
1.máj Račianska časovka Bratislava Rača
6.máj BBB Vlko – Hron cyklomaratón Hronsek
6.máj 2.kolo SL. pohár XCO Košice
6-7.máj 24 hodín MTBike JAM Kuchyňa
6-7.máj Slovenský pohár BMX, 3. a 4. kolo Liptovský Mikuláš
7.máj 3.kolo SL. pohár XCO Košice
7.máj Jarná cena Jesenské
7.máj 3. kolo Detská Tour P. Sagana Nitra
13-14.máj 1.kolo MTB SpDH Mráznica
13-14.máj Test days Canyon Hrádok
14.máj 4.kolo SL. pohár XCO Drozdovo
18.máj BIKE ATTACK 100 2.kolo Orechová Potôň
20.máj H-Triathlon Borský Mikuláš Borský Mikuláš
20.máj Triathlon Senec Senec
20.máj BISON SPA MTB Maratón Rajecká Dolina Rajecké Teplice - kúpalisko
20.máj Kaktusbike Karloveský Kros Karlova Ves
20.máj 1.kolo Detská Považská Cykloliga Súľov
20.máj 5.kolo SL. pohár XCO Bratislava
21-21.máj Test days Pinarello Hrádok
21.máj Novohradský Pedál a Detská TOUR Lučenec
21.máj DEMA Pedálovník & Pedálovníček Rajecká Dolina Rajecké Teplice - kúpalisko Laura
21.máj 4. kolo Detská Tour P. Sagana Súľov
21.máj SEREĎMARATÓN Sereď
21.máj 1.kolo Považsko Strážovského Pohára Čertov - Lazy pod Makytou
26-28.máj Bike Fest Kálnica ( Nové mesto n. Váhom)
27.máj Horská časovka Machulince
27-28.máj Test days Cannondale a GT Hrádok
27.máj GORALMAN Oravská Polhora
27.máj MTB Maratón Levočské Vrchy Levoča
     
3.jún Rajecký Cross Triathlon Rajec
3.jún Škoda Dohňany - Púchov Trophy Dohňany
3.jún 2.kolo Detská Považská Cykloliga Dohňany
3.jún 6.kolo SL. pohár XCO Dohňany
3-4.jún Festina 24 hodín MTB Camping Belá Nižné Kamence
3-4.jún 2.kolo MTB SpDH Lučivná
4.jún 5. kolo Detská Tour P. Sagana Banská Bystrica
10.jún Triathlon Pressburg Bratislava
10.jún Častovský Cyklookruh Častá
10.jún 2.kolo Považsko Strážovského Pohára Lúky
10.jún Cykloprechod Zázrivským chotárom Zázrivá
11.jún Test day Bianchi Hrádok
11.jún Malokarpatský drapák Svätý Jur
11.jún BIKE ATTACK 100 3.kolo Orechová Potôň
17.jún H-Triathlon Gazárka Šaštín - Gazárka
17.jún Nízkotatranská Tour Liptovská Lúžna
17.jún Bratislavský MTB maratón Bratislava / Devínska Kobyla
17.jún Medvedí okruh Kamenná Poruba
17.jún Test day Ghost Hrádok
18.jún 6. kolo Detská Tour P. Sagana Kežmarok
18.jún Karpatský triathlon Lozorno
24.jún Author Škoda Bikemaratón Súľovské skaly Súľov
24-25.jún 3.kolo MTB SpDH + MSR + U C1 C2 Jasná
28-29.jún 24h Slovakia Ring Cycling Race Orechová Potôň
     
1.júl H-Triathlon Skalica Skalica
1.júl Oravský Cyklomaratón Dolný Kubín
1.júl 3.kolo Detská Považská Cykloliga Teplička pri Žiline
1-2.júl Slovenský pohár BMX, 5. a 6. kolo Košice
1-2.júl Tour de Volcano Banská Bystrica
2.jún 7.kolo SL. pohár XCO Smolenice
2.jún ISOMA 1000 Miles Adventure Nová Sedlica
5.júl Kaktusbike Svätojurský Blesk Svätý Jur
8.júl Okolo Domaše Domaša
15.júl Smolnícky MTB Maratón Smolník
15.júl Oravaman Roháče - Zuberec
15.júl 4.kolo Detská Považská Cykloliga Považská Bystrica
20.júl BIKE ATTACK 100 4.kolo Orechová Potôň
21-22.júl Spišských 333 EXTREME Spišská Nová Ves
22.júl Jakľofski bicigeľ Jaklovce
22.jún 8.kolo SL. pohár XCO Udiča
23.jún 9.kolo SL. pohár XCO Udiča
29.júl ŠKODA Stupava Trophy 4.kolo Stupava
29.júl Krásňanská cyklo-20tka Krásno nad Kysucou
     
5.august Laborecká MTB Klasik Strážske
5.august Donovalský drapák Donovaly
5.august Beliansko-Pieninský MTB maratón Bachledová dolina
5.august Slovakman 226 Piešťany
3.august 3.kolo Považsko Strážovského Pohára Horné Srnie
5-6.august 4.kolo MTB SpDH + MRSR Kubínska Hoľa Kubínska Hoľa
12.august Škoda Horal MTB Maratón Svit
13.august 7. kolo Detská Tour P. Sagana Svit
19.august 4.kolo Považsko - Strážovského Pohára Belušské Slatiny
19.august Kellys Green Bike Tour Bratislava
19.august Kráľovský MTB Maratón Granč Petrovce
20.august Kráľovské Enduro Granč Petrovce
20.august 10.kolo SL. pohár XCO Istrofinal Udiča
24.august BIKE ATTACK 100 5.kolo Orechová Potôň
26.august Čarnohurec - cyklomaratón Brezovica
26.august Novodubnický maratón Nová Dubnica
27.august Cyklomaratón po ceste SNP Martin
     
2.september XC Cross Country Skalica Skalica
2.september 5.kolo Detská Považská Cykloliga Pružina
2.september Škoda Slovenský Raj Hrabušice
2.september Jánošík - Xtreme Triathlon Oravská Priehrada
2.september 5.kolo Považsko - Strážovského Pohára Pružinja
2-3.september 5.kolo MTB SpDH Malinô Brdo
3.september 8. kolo Detská Tour P. Sagana Hrabušice
9.september Snežnický MTB Maratón Istrofinal Snežnica
9.september Cyklotour Prakovce Prakovce
9.september Cyklomaratón Topoľčianky Topoľčianky
9-10.september Slovenský pohár BMX, 7. a 8. kolo - Račiansky pohár Bratislava Rača
10.september 9. kolo Detská Tour P. Sagana Topoľčianky
16.september ŠKODA MTB Singletrack Maratón Košice Košice
16.september 11.kolo SL. pohár XCO Poráč
16-17.september Slovenský pohár BMX, 9. a 10. kolo Liptovský Mikuláš
17.september Teatro okolo Malohontu Rimavská Sobota
17.september 12.kolo SL. pohár XCO Poráč
23.september Memoriál Juzeka Hutníka Stará Ľubovňa
23-24.september 6.kolo MTB SpDH Veľká Rača
30.september 10. kolo Detská Tour P. Sagana Bratislava
30-1.október Slovenský pohár BMX, 11. a 12. kolo Liptovský Mikuláš
     
7.október ŠPRINTPOLOM Stráňavy
     
5.november Slaňaki CUP beh + cyklo Zármutov
 

2016

2.apríl 2016 Nízkotatranská Tour 2016 - Časovka do vrchu Liptovská Lúžna
3.apríl 2016 1. kolo Detská Tour P. Sagana Lučenec
9.apríl 2016 Žilinská 1000-ka Žilina
9.apríl 2016 Slovenský pohár, časovka (E, U23, MŽ, SŽ, K, J) Sucha nad Parnou
10.apríl 2016 Slovenský pohár, preteky (MŽ, SŽ, K) Suchá nad Parnou
10.apríl 2016 Slovenský pohár,spoločné (E, U23, J) Suchá nad Parnou
16.apríl 2016 XC Speedbike 2016 Kuchyňa
16.apríl 2016 agglu TURIECKAP open Turčianske Teplice
16.apríl 2016 2. kolo Detská Tour P. Sagana Žiar nad Hronom
17.apríl 2016 TURIECKAP 2016 - Memoriál P.Vričana, MTB XCO Turčianske Teplice
17.apríl 2016 Prievidzký cyklomaratón (Merida Cup) Prievidza
23.apríl 2016 Kráľ Záhoria MTB MARATÓN Skalica - Zlatnícka dolina
24.apríl 2016 Quick Sport Jarný šprint Bystrička
24.apríl 2016 Vyšegrad 4 Race, GP Slovakia (UCI 1,2) Bratislava
30.apríl 2016 Slovenský pohár, kritérium (E, U23, MŽ, SŽ, K, J) Dudince
30.apríl - 1.máj 2016 24 hodín MTBike JAM Kuchyňa
30.apríl 2016 Škoda Svätojurský MTB maratón Svätý Jur
     
1.máj 2016 3. kolo Detská Tour P. Sagana Svátý Jur
1.máj 2016 Slovenský pohár, preteky (MŽ, SŽ, K) Krupina
1.máj 2016 Cena Krupiny ,spoločné (E, U23, J) Krupina
7.máj 2016 BBB Vlko – Hron cyklomaratón Vlkanová
8.máj 2016 ENDORFUN Trail Rajecká lesná
14.máj 2016 1.kolo Detská Považská Cykloliga Udiča
14.máj 2016 Laborecká MTB (Iľovnický hrebeň) Lackovce
14-15.máj 2016 1.kolo MTB SpDH Mráznica
14.máj 2016 Škoda Maratón Marikovskou dolinou Udiča Prosné
15.máj 2016 Jarná cena mesta Rimavská Sobota Rimavská Sobota
15.máj 2016 Cyklo preteky MTB a Detská tour 2016 Lučenec
15.máj 2016 Veľkohorešský cyklomaratón Veľký Horeš
21.máj 2016 Kaktusbike Karloveský Kros Karlova Ves
21.máj 2016 2.kolo Detská Považská Cykloliga Rajecké Teplice
21.máj 2016 DEMA Pedálovník Rajecká Dolina Rajecké Teplice - kúpalisko
21.máj 2016 H-Triathlon Borský Mikuláš Borský Mikuláš
21.-22.máj 2016 Slovenský pohár v Bikrose Liptovský Mikuláš
21.máj 2016 Verejné preteky, časovka do vrchu Turzovka
21.-22.máj 2016 Slovenský pohár, preteky (MŽ, SŽ, K, J) Košice
22.máj 2016 SEREĎMARATÓN Sereď
27-29.máj 2016 Bikefest DEMA Kálnica
28.máj 2016 Horská cykločasovka Machulince Machulince
28.máj 2016 Slope Style FMB Kálnica
28.máj 2016 CTM Enduro Race Kálnica
28.máj 2016 Tatry Tour - Jarná klasika Starý Smokovec
28.máj 2016 MTB Maratón Levočské Vrchy Levoča
28.máj 2016 MTB Maratón Biela stopa Skalka pri Kremnici
28.máj 2016 Kráľ Magurky Námestovo
29.máj 2016 1.kolo Považsko Strážovského Pohára Čertov - Lazy pod Makytou
29.máj 2016 Kellys Bikefest Maratón Kálnica
29.máj 2016 4. kolo Detská Tour P. Sagana Levoča
     
4.-5.jún 2016 2.kolo MTB SpDH Malá Lučivná
4.jún 2016 Danube Bike Maratón Dolný Štál
4.jún 2016 GORALMAN Oravská Polhora
4.jún 2016 Cyklo-santé Kremnica Kremnica
4.-5.jún 2016 Festina 24 hodín MTB Camping Belá Nižné Kamence
4.jún 2016 H-Triathlon Gazárka Šaštín - Gazárka
4.jún 2016 Okolo Magury Fačkovské sedlo
4.jún 2016 Slovenský pohár (MŽ, SŽ, K) - Tour de Magura Fačkovské sedlo
10-12.jún 2016 Okolo Tatier Nižná
11.jún 2016 Kaktusbike Bratislavský MTB maratón Bratislava
11.jún 2016 Sliezsky vrchár Horský hotel Sliezsky dom
18.jún 2016 3.kolo Detská Považská Cykloliga Dohňany
18.jún 2016 Nízkotatranská MTB Tour Liptovská Lúžna
18.jún 2016 5. kolo Detská Tour P. Sagana Prešov
18.jún 2016 Púchovský MTB Maratón Púchov
18.jún 2016 Cyklomaratón Bratislava - Jasná pod Chopkom Zlaté Piesky (Bratislava)
18.jún 2016 Trenčiansky polmaratón Trenčín
18.jún 2016 Urban Race Humenné Humenné
18.jún 2016 Cykloprechod Zázrivským chotárom Zázrivá
19.jún 2016 Malokarpatský drapák Svätý Jur
19.jún 2016 Route 66 maratón Brezno
19.jún 2016 V - Bike Maratón Kráľovičove Kračany
25.-26.jún 2016 3.kolo MTB SpDH, MSR Jasná
25.-26.jún 2016 3. - 4. kolo Slovenský pohár v Bikrose Košice
25.jún 2016 Author Škoda Bikemaratón Súľovské skaly Súľov
30.6. - 1.júl 2016 24h Slovakia Ring Cycling Race Orechová Potôň
     
2.júl 2016 6. kolo Detská Tour P. Sagana Dolný Kubín
2.júl 2016 H-Triathlon Skalica Skalica
2.júl 2016 Oravský Cyklomaratón Dolný Kubín
2.júl 2016 Horský Duatlon Kráľova Hoľa Šumiac
2.-3.júl 2016 5. - 6. kolo Slovenský pohár v Bikrose Bratislava - Rača
3.júl 2016 ISOMA 1000 Miles Adventure Nová Sedlica
3.júl 2016 Tour de Volcano Banská Bystrica
5.júl 2016 Kaktusbike Svätojurský Blesk Svätý Jur
5.júl 2016 KPHC Trip Kráľova studňa
9.júl 2016 Okolo Domaše Domaša
9-10.júl 2016 Tour de Prešov Prešov
9.júl 2016 WBS Trnava Trnava
10.júl 2016 Slovenský pohár (MŽ, SŽ, K) Nitrianske Pravno
10.júl 2016 Tour de Magura Fačkovské sedlo
15-17.júl 2016 Oravaman Zuberec
16.júl 2016 2.kolo Považsko Strážovského Pohára Lúky
22-23..júl 2016 Spišských 333 EXTREME Spišská Nová Ves
23.júl 2016 Laborecká MTB Klasik Strážske
23-24.júl 2016 4.kolo SpDH Kubínska Hoľa
28.júl 2016 Trnava - Rysy Trnava
29-31.júl 2016 ŠKODA Stupava Trophy 4.kolo Stupava
30.júl 2016 Tatry Tour Starý Smokovec
     
6.august 2016 Beliansko-Pieninský MTB maratón Bachledová dolina
6.august 2016 MTB Horská časovka Kubínska Hoľa Dolný Kubín
6.august 2016 Slovakman 226 Piešťany
6.august 2016 Donovalský drapák Donovaly
6.august 2016 MTB Koliba Papradno Papradno Koliba
6.august 2016 4.kolo Detská Považská Cykloliga Koliba Papradno
12-14.august 2016 Škoda Horal MTB Maratón Svit
13.august 2016 Downhill Race Banská Štiavnica Banská Štiavnica
14.august 2016 7.kolo Detská Tour P. Sagana Svit
20.august 2016 3.kolo Považsko Strážovského Pohára Horné Sŕnie
20-21.august 2016 5.kolo SpDH Bachledova Dolina
20.august 2016 Svätoštefánska Tour Veľký Meder
20.august 2016 Kráľovský MTB Maratón Granč Petrovce
21.august 2016 Kráľovské Enduro Granč Petrovce
27.august 2016 Laborecká MTB Night Riders Staré
27.august 2016 XC Cross Country Skalica Skalica
27.august 2016 Novodubnický maratón Nová Dubnica
28.august 2016 Čarnohurec Levočské Vrchy Levočské Vrchy
28.august 2016 Cyklomaratón po ceste SNP Martin
29.8-7.9 2016 Slovenská OSKA Štrbské Pleso
     
29.8-7.sept. 2016 Slovenská OSKA Štrbské Pleso
3.september 2016 5.kolo Detská Považská Cykloliga Pružina
3.september 2016 4.kolo Považsko Strážovského Pohára Pružina
3.september 2016 Jánošík - Xtreme Triathlon Oravská Priehrada
3.september 2016 Škoda Slovak Paradise Hrabušice / Podlesok ATC (Slovenský Raj)
10.september 2016 8.kolo Detská Tour P. Sagana Makov
10.-11.september 2016 7-8. kolo Slovenský pohár v Bikrose (BMX), Račiansky Pohár Bratislava Rača
10.september 2016 8.kolo Detská Tour P. Sagana Makov
11.september 2016 Piko Bike Maratón Komárno
13.september 2016 Slovakman 113 Šamorín
15.septembra 2016 Malokarpatská Pletenka Svätý Jur
17.september 2016 Snežnický MTB Maratón Snežnica
17.september 2016 ŠKODA MTB Singletrack Maratón Košice Košice
18.september 2016 Teatro okolo Malohontu Rimavská Sobota
24.september 2016 6.kolo Detská Považská Cykloliga - finále Súľov
24-25.september 2016 6.kolo SpDH Ružomberok
25.september 2016 9.kolo Detská Tour P. Sagana - finále Súľov
     
8.október 2016 ŠPRINTPOLOM Stráňavy
8.október 2016 Cyklo Cross Country Lesnica
8.október 2016 Pieninský Horský Duatlon Lesnica
     
 

2015

11.apríl 2015 RC and P MTB Uphill Bratislava, ul Lipovinová
11.apríl 2015 Kráľ Záhoria MTB MARATÓN štafiet Skalica - Zlatnícka dolina
18.apríl 2015 OSA Cyklokruhy Svätý Jur
18.apríl 2015 Škoda Svätojurský MTB maratón Svätý Jur
19.apríl 2015 BAJKULA TURIECKAP 2015 Turčianske Teplice
18-19.apríl 2015 BMX Preteky olympijských nádejí V4 Bratislava Rača
26.apríl 2015 Quick Sport Jarný šprint Bystrička
     
2.máj 2015 2. kolo Detská Tour P. Sagana Zvolen
2.máj 2015 1.kolo MTB SpDH Mráznica
2 - 3.máj 2015 24 hodín MTBike JAM Kuchyňa
3.máj 2015 Jarná cena mesta Rimavská Sobota Rimavská Sobota
3.máj 2015 Slatinský zlatý dukát Zvolenská Slatina
8.máj 2015 ENDORFUN Trail Rajecká lesná
9.máj 2015 BBB Vlko – Hron cyklomaratón Vlkanová
9.máj 2015 Downhill Race Banská Štiavnica Banská Štiavnica
15-17.máj 2015 Cyklozraz Malá Fatra Camping Belá, Nižné Kamence
16.máj 2015 H-Triathlon Borský Mikuláš Borský Mikuláš
16.máj 2015 Detský Škoda Maratón Udiča, Prosné (pri PB)
16.máj 2015 Škoda Maratón Marikovskou dolinou Udiča Prosné
17.máj 2015 3. kolo Detská Tour P. Sagana Terchová
17.máj 2015 Cyklistické preteky na horských bicykloch a detská tour Lučenec (priehrada ĽLadovo)
23.máj 2015 Slanská hrebeňovka Prešov
23-24. máj 2015 2.kolo MTB SpDH Malá Lučivná
23.máj 2015 DEMA Pedálovník Rajecká Dolina Rajecké Teplice - kúpalisko
24.máj 2015 Kaktusbike Karloveský Kros Karlova Ves
30.máj 2015 Horská cykločasovka Machulince
30.máj 2015 Kráľ Magurky Námestovo
30.máj 2015 MTB Maratón Levočské Vrchy Levoča
31.máj 2015 1.kolo Považsko Strážovského Pohára Čertov - Lazy pod Makytou
31.máj 2015 SEREĎMARATÓN Sereď
     
6 - 7.jún 2015 Festina 24 hodín MTB Camping Belá Nižné Kamence
6.jún 2015 Tour de Magura Fačkovské sedlo
6.jún 2015 2.kolo Považsko Strážovského Pohára Mojtín
6 - 7.jún 2015 Karpaty MTB Trophy Kuchyňa
13-14.jún 2015 Okolo Tatier Nižná
13.jún 2015 H-Triathlon Gazárka Šaštín - Gazárka
13.jún 2015 Kaktusbike Bratislavský MTB maratón Bratislava
14.jún 2015 2.kolo Detská Považská Cykloliga Súľov
20.jún 2015 Author Škoda Bikemaratón Súľovské skaly Súľov
21.jún 2015 3.kolo MTB SpDH Jasná
21.jún 2015 Malokarpatský drapák Svätý Jur
26-27.jún 2015 Škoda Bike and Tour Košice - Prešov
27. jún 2015 Nízkotatranská MTB Tour Liptovská Lúžna
27.jún 2015 4.kolo Detská Tour P. Sagana Domaša
27. jún 2015 Okolo Domaše Domaša - Dobrá
28. jún 2015 Enduro Bachledová Ždiar
     
2-3.júl 2015 24h Slovakia Ring Cycling Race Orechová Potôň
4.júl 2015 Kľak MTB Tour Fačkovské sedlo
4.júl 2015 5.kolo Detská Tour P. Sagana Dolný Kubín
4.júl 2015 Oravský Cyklomaratón Dolný Kubín
5.júl 2015 CRAFT 1000 Miles Adventure Nová Sedlica
5.júl 2015 Svätojurský Blesk Svätý Jur
7-10.júl 2015 BIKE Camp Bachledova Bachledova dolina
11.júl 2015 Cykloprechod Zázrivským chotárom Zázrivá
11.júl 2015 H-Triathlon Skalica Skalica
11.júl 2015 Karpatský pedál MTB Maratón Javorník
11.júl 2015 Air DH Bachledka Bachledova dolina
12.júl 2015 Tour de Prešov Prešov
18-19.júl 2015 4.kolo MTB SpDH + MSR Malinô Brdo, Ružomberok
18.júl 2015 Oravaman Zuberec
19.júl 2015 Cestné preteky o pohár primátora Kežmarku Kežmarok
25.júl 2015 Jakľofski bicigeľ Jaklovce
25.júl 2015 ŠKODA Stupava Trophy MTB maratón Stupava
26.júl 2015 Laborecká MTB Strážske
26.júl 2015 MTB XCO Drozdovo
29.júl 2015 Trnava - Rysy Trnava
31.júl 2015 Spišských 333 EXTREME Spišská Nová Ves
     
1.august 2015 Tour de Filištín Jakubovany
1.august 2015 Slovakman 226 Piešťany
2.august 2015 2.kolo MSDC Veľká Rača
8.august 2015 MTB Maratón Brvnište + Detská Považská Cykloliga Brvnište
8.august 2015 MTB Horská časovka Kubínska Hoľa Dolný Kubín
8.august 2015 MTB Koliba Papradno Papradno Koliba
8.august 2015 Beliansko-Pieninský MTB maratón Bachledová dolina
8.august 2015 3.kolo Detská Považská Cykloliga Koliba - Papradnmo
8.august 2015 Kaňanský bicigeľ Kanianka
8 - 9.august 2015 Donovalský drapák Donovaly
14 - 16.august 2015 HORAL Tour Svit
15.august 2015 3.kolo Považsko Strážovského Pohára Lúky
15.august 2015 Škoda Horal MTB Maratón Svit
15-16.august 2015 5.kolo MTB SpDH Košútka
16.august 2015 6.kolo Detská Tour P. Sagana Svit
22.august 2015 Kráľovský MTB Maratón Granč Petrovce
22.august 2015 7.kolo Detská Tour P. Sagana Granč Petrovce
22.august 2015 Kráľovské Enduro Granč Petrovce
22.august 2015 Kellys Green Bike Tour Železná Studienka BA (Partizánska Lúka)
23.august 2015 Kráľovské Enduro Granč Petrovce
29.august 2015 Novodubnický maratón Nová Dubnica
29.august 2015 XC Cross Country Skalica Skalica
29.august 2015 Čarnohurec Brezovica Brezovica
     
1.september 2015 Merida - Zelená stopa SNP Selce
5.september 2015 4.kolo Považsko Strážovského Pohára + Detská Považská Cykloliga Pružina
5.september 2015 Škoda Slovak Paradise Hrabušice / Podlesok ATC (Slovenský Raj)
6.september 2015 8.kolo Detská Tour P. Sagana Slovenský Raj
12.september 2015 MTB Tour de Magura Chvojnica
13.september 2015 Teatro okolo Malohontu Rimavská Sobota
13.september 2015 Slovakman 113 Šamorín
19-20.september 2015 6.kolo MTB SpDH (finále) Vrátna
19.september 2015 ŠKODA MTB Singletrack Maratón Košice Košice Jahodná
19.september 2015 5.kolo (finále) Detská Považská Cykloliga Pružina
19.september 2015 Snežnický MTB Maratón Snežnica (Svijany)
20.september 2015 AGGLU Malý TURIECKAP 2015 Turčianske Teplice
20.september 2015 Ružomberské schody Ružomberok
27.september 2015 5.kolo Považsko Strážovského Pohára (finále) Pružina
27.september 2015 9.kolo Detská Tour P. Sagana (finále) Udiča
     
10.október 2015 ŠPRINTPOLOM Stráňavy
24.október 2015 OSA Asfathlon Nová Dubnica
 

2014

5.apríl 2014 RC and P MTB Uphill Bratislava, ul Horská
12.apríl 2014 Kaktusbike Svätojurský MTB maratón Svätý Jur
26.apríl 2014 DEMA 12 hodín MTB Bike Park Kálnica
26.apríl 2014 Kráľ Záhoria MTB MARATÓN 2012 Zlatnícka dolina
     
4-5.máj 2014 1.kolo MTB SpDH Mraznica
17.máj 2014 FC Maratón Marikovskou dolinou Dolná Maríková
18.máj 2014 2.kolo Scott Enduro X-race Bratislava
24. máj 2014 Lapierre Pedálovník Rajecká Dolina Rajcké Teplice - kúpalisko
24.máj 2014 H-Triathlon, Terénny triatlon Borský Mikuláš
25.máj 2014 Kaktus bike Bratislavský MTB maratón Bratislava Rača
24-25. máj 2014 2.kolo MTB SpDH Malá Lučivná
25. máj 2014 1.kolo Mládežnickej MTB TOUR Remata (pri Handlovej)
31. máj 2014 Magurka, Kráľ Magurky Námestovo
31. máj 2014 MTB Maratón Levočské Vrchy Levoča
     
1. jún 2014 Kellys Bikefest Maratón Kálnica
1. jún 2014 SEREĎMARATÓN Sereď
7. jún 2014 Sliezsky vrchár Tatranská Polianka (Sliezsky dom)
7. jún 2014 2.kolo Mládežnickej MTB TOUR Valča
7. jún 2014 ŠKODA Bike & Tour Košice (OD Aupark)
7. jún 2014 1.kolo Považsko Strážovského Pohára Košecké Podhradie
7-8. jún 2014 Festina 24 hodín MTB Camping Belá Nižné Kamence
13-15. jún 2014 Okolo Tatier Nižná
13-15. jún 2014 Cyklozraz Malá Fatra Camping Belá, Nižné Kamence
14. jún 2014 H-Triathlon Gazárka Šaštín Gazárka
14. jún 2014 Oravský Cyklomaratón Dolný Kubín
14. jún 2014 Cyklomaratón Bratislava - Jasná pod Chopkom Zlaté Piesky (Bratislava)
15. jún 2014 Ružomberské schody Ružomberok
19-21. jún 2014 Spišských 333 EXTREME Spišská Nová Ves
21. jún 2014 Nízkotatranská MTB Tour Liptovská Lúžna
21. jún 2014 Author Škoda Bikemaratón Súľovské skaly Súľov
26-27.jún 2014 24 hodín Slovakia Ring cycling Race Orechová Potôň
28. jún 2014 Cykloprechod Zázrivským chotárom Zázrivá
28. jún 2014 Downhill Malinô Brdo Malinô Brdo
28. jún 2014 2.kolo Považsko Strážovského Pohára MTB XCO Lúky
29. jún 2014 CRAFT 1000 Miles Adventure Nová Sedlica
29. jún 2014 MTB Hradná časovka Ružomberok Hrabovo
29. jún 2014 XC Maratón BIKEFEST Malinô Brdo Kálnica
     
5. júl 2014 H-Triathlon Skalica
5. júl 2014 Okolo Domaše Domaša - Dobrá
5. júl 2014 Oravský Cyklomaratón Dolný Kubín
5-6. júl 2014 3.kolo MTB SpDH Malá Lučivná
12.júl 2014 Oravaman triatlon Zuberec
13. júl 2014 3.kolo Považsko Strážovského Pohára MTB XCO Čertov - Lazy pod Makytou
19. júl 2014 H-Triathlon Senica
19 - 20. júl 2014 4.kolo SP MTB XCO a Majstr. Slovenska MTB XCO, XCE Košice
23 - 26.júl 2014 Banshee BIKE Camp Malinô Brdo Malinô Brdo
26 - 27.júl 2014 ŠKODA Stupava Trophy MTB maratón Stupava
     
2.august 2014 Štiavnické Gold Race (MTB cyklomaratón) Banská Štiavnica
3.august 2014 Štiavnické Gold Race (cestné preteky) Banská Štiavnica
2 - 3. august 2014 4.kolo MTB SpDH Jasná
9.august 2013 Škoda Horal Marathon (MTB) Svit
10. august 2014 Vlkolínsky Drapák Biely Potok
16. august 2014 6 hodinová zábavička aj na bicykli Alpinka pri Košiciach
16. august 2014 Kellys Green Bike Tour Železná Studienka BA (Partizánska Lúka)
16. august 2014 MTB Horská časovka Kubínska Hoľa Dolný Kubín
16-17. august 2014 5.kolo MTB SpDH Malinô Brdo
16-17. august 2014 Donovalský Drapák Donovaly
23. august 2014 3. kolo Scott Enduro X Race Košice
23. august 2014 Kráľovský MTB Maratón Granč Petrovce
24. august 2014 Ondavské cyklopreteky Stropkov
30. august 2014 Continental Novodubnický Maratón Nová Dubnica
     
6. september 2014 Čarnohurec Levočské Vrchy Levočské Vrchy
6. september 2014 5.kolo Považsko Strážovského Pohára MTB Maratón Pružina
6. september 2014 Škoda Košický MTB maratón Jahodná
6. september 2014 Kaktus Bike - Karloveský Kros Karlova Ves
13.september 2014 Púchovský MTB Maratón Púchov
13.september 2014 Škoda DAVORIN XCM SLOVAK PARADISE Hrabušice / Podlesok
13-14. september 2014 6.kolo MTB SpDH  
14. september 2014 Okolo Malohontu Rimavská Sobota
20. september 2014 GT XC Cross Country Skalica Skalica
20. september 2014 Snežnický MTB Maratón Snežnica (Svijany)
21. september 2014 3.kolo Mládežnickej MTB TOUR Žilina / Rajecké Teplice
27. septemberl 2014 DEMA 12 hodín MTB Bike Park Kálnica
28. september 2014 HUGO BIKE Brezno
28. september 2014 4. kolo - Finále Mládežnickej MTB TOUR Turčianske Teplice
 

2013

13.apríl 2013 Maratón Medzihorím Partizánske
20.apríl 2013 Kaktusbike Svätojurský MTB maratón Svätý Jur
27.apríl 2013 KRÁĽ ZÁHORIA MTB MARATÓN 2012 Skalica
28.apríl 2013 Jarný šprint - časovka Bystrička (pri MT)
 
1. máj 2013 Račianska časovka Bratislava Rača
4. máj 2013 BBB Vlko – Hron cyklomaratón Vlkanová
5. máj 2013 Štartovacia etapa projektu BIKE 2013 (máj - august) Košice - Krásna n. Hornádom
11.máj 2013 Maratón na Hornej Nitre Pravenec
11.máj 2013 MTB Považsko - Strážovský Pohár (1. kolo) Lúky
18.máj 2013 X-Cross Partizánske (2.kolo) Partizánske - Letisko
18.máj 2013 Valašskopovažská MTB séria (1.kolo) Maratón Marikovskou dolinou Dolná Maríková (Udiča)
19.máj 2013 MTB DH Mraznica
25.máj 2013 Kaktus bike Bratislavský MTB maratón - Bratislava - Devínska Kobyla Bratislava Rača
25.máj 2013 Hertlsport Extrem Tour 2013, Terénny triatlon Borský Mikuláš
25 - 26.máj 2013 BIKE & ROLL Skalka pri Kremnici
     
1. jún 2013 Fatranský Maratón MTB Rajecké Teplice
8. jún 2013 Oravský Cyklomaratón Dolný Kubín
9. jún 2013 MTB - DH SpDH Malá Lučivná
15. jún 2013 X-Cross Partizánske (3. kolo) Partizánske
15.jún 2013 1. Košický bikemaratón Košice
15. jún 2013 Hertlsport Extrem Tour (3. kolo) Šaštín Gazárka
15 - 16. jún 2013 Dema ČS seriál MTB - Festina 24 hodinovka Belá Nižné Kamence
16. jún 2013 Mládežnícka MTB Tour (2.kolo) Valča
22.jún 2013 Author Bikemaratón Súľovské skaly Súľov
23.jún 2013 Okolo Bratislavy Karlova Ves
27-28.jún 2013 24 hodín Slovakia Ring cycling Race Orechová Potôň
28-30.jún 2013 Bike Fest Malinô Brdo Ružomberok, Hrabovo, Malinô Brdo
29.jún 2013 MTB XCO, SP XCO Dohňany
29.jún 2013 Moldavský Pohár Bodvy Moldava n. Bodvou
30.jún 2013 Tour de Volcano Banská Bystrica
30.6-14.7. 2013 Craft 1000 miles Adventure 2013 Nová Sedlica
     
5. júl 2013 Svätojurský Blesk (preteky do vrchu) Svätý Jur
5.-7.júla 2013 Sitno MTB Tour Banská Štiavnica
6. júl 2013 Merida Road Cup (10.kolo, časovka) Spišské Bystré
6. júl 2013 Klondike Maraton Ranč pod Babicou Bojná
6. júl 2013 Hertlsport Extrem Tour (4. kolo) Skalica - Zlatnícka dolina
6. júl 2013 MTB Považsko - Strážovský Pohár (3.. kolo) Zliechov
7. júl 2013 Merida Road Cup (11.kolo) Spišské Bystré
7. júl 2013 CTK Topoľčany Tour Topoľčany
13. júl 2013 X-Cross Partizánske (4. kolo) Partizánske - letisko
13. júl 2013 Downtown Vranov Vranov n. Topľou
13.-14. júl 2013 SP XCO (4.kolo) Valčianska dolina
13.-14. júl 2013 Merida Road Cup (12.kolo - etapa) Horný Kalník
19 - 21.júl 2013 Oravaman triatlon Zuberec
20. júl 2013 Hertlsport Extrem Tour (6. kolo), H-Triathlon Senica Kunov
20.júl 2013 Hornohradský Merida MTB cyklomaratón Málinec
20.-21. júl 2013 SP XCO MSR Košice
21. júl 2013 Merida Road Cup (13.kolo) Sokolovce
21.júl 2013 SpDH MTB DH (3. kolo) Jasná
21.júl 2013 Podroháčska časovka Habovka
21.júl 2013 Časovka Červenku ( Zoška) Modra
27.júl 2013 Tatry Tour Starý Smokovec
27 - 28.júl 2013 Intersport Stupava Trophy MTB maratón Stupava
28.júl 2013 Merida Road Cup (14.kolo, časovka) Turzovka
     
1. august 2013 Trnava - Rysy Trnava
2. august 2013 Spiš 333 Extreme Poráčska Dolina
3. august 2013 Hornohradský Merida MTB Maratón Cinobaňa
4.august 2013 MTB XCO Považsko - Strážovský Pohár (4. kolo) Košecké Podhradie
4.august 2013 MTB DH SpDH (4. kolo) Kubínska Hoľa
10.august 2013 Karpatský Maratón Pezinok
10.august 2013 Horal Marathon (MTB) Svit
11.august 2013 SP XCO (6.kolo) Svit
11.august 2013 Prievidzký cyklomaratón Prievidza
17.august 2013 Nitriansky cyklomaratón Neverice
24.august 2013 Kráľovský MTB Maratón Granč Petrovce
24.august 2013 Kellys Greenbike Tour Bratislava, Partizánska lúka
24.august 2013 Merida Road Cup (15.kolo) Martin
24.august 2013 Martinský cyklomaratón Martin
25.august 2013 Merida Road Cup (16.kolo) Kláštor pod Znievom
25.august 2013 MTB DH SpDH (5.kolo) Malá Lučivná
25.august 2013 Časovka Banské Banské
25.august 2013 Časovka Chocholná Chocholná Velčice
29.august 2013 Merida Road Cup (17.kolo, časovka) Jatov
29.august 2013 Slovakia Ring Road Cup Orechová Potôň
29.august 2013 Merida - Zelená stopa SNP Banská Bastrica
31.august 2013 Dubnický maratón Continental Nová Dubnica
     
1.september 2013 Merida Road Cup (18.kolo) Halič pri Lučenci
1.september 2013 Okolo Starej Ľubovne Stará Ľubovňa
7.september 2013 Merida Road Cup (19.kolo, časovka) Trnava
7.september 2013 Preteky na Veľkú Javorinu Lubina - Hrnčiarové
7.september 2013 MTB Maraton Považsko - Strážovský Pohár (5. kolo) Pružina
8.september 2013 Merida Road Cup (20.kolo) Pernek
8.september 2013 Mládežnícka MTB Tour (3.kolo) Pravenec
14.september 2013 Merida Road Cup (21.kolo) Kráľová pri Senci
14.september 2013 Časovka Tatranská Štrba - Štrbské Pleso Tatranská Štrba
14.september 2013 Valašskopovažská MTB séria (8. kolo) MTB maratón Púchov
14.september 2013 DAVORIN XCM SLOVAK PARADISE Hrabušice
15.september 2013 Merida Road Cup (22.kolo, časovka dvojíc) Láb
15.september 2013 MTB DH SpDH (6. kolo) Ružomberok
21.september 2013 Šarišský cyklomaratón Prešov
21.september 2013 Jesenný šprint Sielnica Sielnica
21.september 2013 MTB XCO Považsko - Strážovský Pohár (6. kolo fin) Mojtín
22.september 2013 Ružomberské schody Ružomberok
22.september 2013 Mládežnícka MTB Tour (4.kolo) Žilina
28.september 2013 Maratón okolo Mlyniek Mlynky
28.september 2013 MTB XC Hertlsport Extrem Tour (7. kolo), XC Cross Country Skalica - Zlatnícka dolina
28.september 2013 Jaki Kellys Biketour Brezno MTB cyklomaratón Brezno
29.september 2013 Časovka družstiev Liptovský Mikuláš
29.september 2013 Memoriál L.Szántaia Rožňava
29.september 2013 Merida Road Cup (23.kolo, časovka) Šachtička
     
5.október 2013 Aminostar Šprintpolom Strečno Strečno (podhradie)
6.október 2013 Mládežnícka MTB Tour (5.kolo, finále) Turčianske Teplice
19.október 2013 Specialized Moravsko Slovenský DH Cup 2013 Kálnica
 

2012

14.apríl 2012 KRÁĽ ZÁHORIA MTB MARATÓN 2012 Skalica
14.apríl 2012 MTB Kamzík Bratislava / Kamzík
21.apríl 2012 Maratón Medzihorím Partizánske
28.apríl 2012 Kaktusbike Svätojurský MTB maratón Svätý Jur
29.apríl 2012 Jarný šprint - časovka Bystrička (pri MT)
     
1. máj 2012 Račianska časovka Bratislava Rača
5. máj 2012 BBB Vlko – Hron cyklomaratón Vlkanová
12.máj 2012 MTB maratón Mlynky Mlynky (Biele vody)
19.máj 2012 Maratón na Hornej Nitre Pravenec
19-20.máj 2012 Bike Fest Kálnica Kálnica ( Nové mesto n. Váhom)
25-27.máj 2012 Cyklozraz Špania dolina Donovaly
26.máj 2012 Bike & Roll cyklomaratón Skalka pri Kremnici
     
2. jún 2012 Fatranský Maratón MTB Stráňavy pri Žiline
2. jún 2012 Sliezsky Vrchár 2012 Tatranská Polianka (Sliezsky dom)
9. jún 2012 Oravský Cyklomaratón Dolný Kubín
23.jún 2012 Author Bikemaratón Súľovské skaly Súľov
29.jún 2012 Marikovský šprint Udiča - Prosné
29.jún 2012 Maratón M arikovskou dolinou Udiča - Prosné
30.jún 2012 1. Košický bikemaratón Košice
30.jún 2012 KaktusBike Okolo Bratislavy Karlova Ves
     
5. júl 2012 Svätojurský Blesk (preteky do vrchu) Svätý Jur
7. júl 2012 MTB XC Dohňany
7. júl 2012 Okolo Domaše Domaša (Dobrá autocamping)
7-8.júl 2012 Cyklopozitívnych 24 hodín Poluvsie
21.júl 2012 SP XC šprint Valča
22.júl 2012 SP XC Valča
28.júl 2012 Hornohradský Merida MTB cyklomaratón Málinec
     
1-5.august 2012 Cyklo camp Spiš Hnilčík - Mraznica
11.august 2012 Horal Marathon (MTB) Svit
18.august 2012 Kellys Greenbike Tour Bratislava, Partizánska lúka
18.august 2012 Bike Country cross Kanianka
25.august 2012 Dubnický maratón Nová Dubnica
29.august 2012 Merida - Zelená stopa SNP Banská Bastrica
     
1.september 2012 Kráľovský MTB maratón Granč Petrovce
1.september 2012 MTB KEC Pružina Pružina
2.september 2012 Hornonitrianska MTB Tour, časovka, XC Pravenec
6-9.september 2012 MTBiker cyklozraz Varín autocamping
8.september 2012 DAVORIN XCM SLOVAK PARADISE Hrabušice
15.september 2012 Horská časovka do vrchu Podsuchá - Smrekovica Podsuchá
15.september 2012 Časovka Štrbské pleso Tatranská Štrba
16.september 2012 Ružomberské schody Ružomberok
22.september 2012 Šarišský cyklomaratón Prešov
22.september 2012 Púchovský MTB Maratón 2012 Púchov
23.september 2012 Jesenný šprint Sielnica Sielnica - Brestová
29.september 2012 Biketour Brezno Brezno
     
13.október 2012 Aminostar Šprintpolom Strečno Strečno (podhradie)
   

2011

5.február 2011 Pohoda na snehu Udiča, Prosné (pri PB)
16.apríl 2011 Kaktusbike Svätojurský MTB maratón - memoriál Štefana Srnu Svätý Jur
23.apríl 2011 CANNONDALE KRÁĽ ZÁHORIA MTB MARATÓN 2011 Skalica
23.apríl 2011 Maratón Medzihorím Partizánske
30.apríl 2011 Jarný šprint - časovka Bystrička (pri MT)
     
7. máj 2011 BBB Vlko – Hron cyklomaratón Vlkanová
21. máj 2011 Cesta priateľstva Bratislava
22. máj 2011 Pravenec XC - Central European CUP Pravenec
28. máj 2011 H-TRIATHLON BORSKÝ MIKULÁŠ 2011 Borský Mikuláš
28. máj 2011 MTB preteky PODSUCHÁ - SMREKOVICA Podsuchá
28. máj 2011 Memoriál Jula Lamačku Bratislava - Kamzík
28 - 29. máj 2011 Bike&Roll Horský cyklo-maratón Skalka pri Kremnici
     
4.jún 2011 Fatranský Maratón - LAPIERRE FATRANSKÝ MTB MARATÓN 2011 Stráňavy pri Žiline
5.jún 2011 Kaktusbike Bratislavská MTB liga - 2. kolo Bratislava - Dlhé diely
4 - 11 jún 2011 OKOLO SLOVENSKA Slovenské Ďarmoty
11.jún 2011 Oravský Cyklomaratón Dolný Kubín
11.jún 2011 H-TRIATHLON GAZÁRKA 2011 Šaštín, Gazárka
18.jún 2011 AUTHOR bikemaratónu Súľovské skaly - 18.6.2011 Súľov
25.jún 2011 1. Košický bikemaratón Košice
     
2.júl 2011 Finančné centrum MTB maratón Udiča
3.-17.júl 2011 CRAFT 1000 miles trans Czecho-Slovakia Nová Sedlica
5.júl 2011 Svätojurský Blesk (preteky do vrchu) Svätý Jur
9.júl 2011 H-TRIATHLON SKALICA 2011 Skalica -Zlatnícka dolina
9.-10.júl 2011 Cyklopozitívnych 24 hodín Rajecká Lesná
9.-10.júl 2011 Kľak INTERSPORT MTB FEST Fačkovské sedlo - Kľak
16.júl 2011 SUBARU BIKEFEST 03 Veľká Lehotka
23.júl 2011 Hornohradský Merida MTB cyklomaratón Málinec
23.júl 2011 Pružinský KEC MTB cyklomaratón Pružina
30.júl 2011 Intersport Stupava Trophy 2011 Stupava
     
3 - 7 august 2011 Cyklo Camp Spiš Hnilčík, Mraznica
4 - 7 august 2011 Majstrovstvá Európy XCO Dohňany Dohňany
6. august 2011 DEMA Banskoštiavnický horský cyklomaratón Banská Štiavnica
12-14 august 2011 Dema Horal Marathon Svit
13. august 2011 MTB pretek o pohár starostu obce Košecké Podhradie Košecké Podhradie
20.august 2011 Kellys Greenbike Tour 2011 Bratislava, Part. lúka
27.august 2011 H-TRIATHLON SENICA 2011 Senica -rekreačná oblasť Kunov
27.august 2011 3-T.E.A.M H-TRIATHLON SENICA 2011 Senica -rekreačná oblasť Kunov
27.august 2011 Specialized Dubnický maratón Nová Dubnica
29.august 2011 Merida - Zelená stopa SNP Banská Bystrica
     
3.september 2011 Kráľovský MTB maratón Granč Petrovce
10.september 2011 DAVORIN XCM SLOVAK PARADISE Podlesok
17.september 2011 CMS Púchovský MTB maratón Púchov
18.september 2011 Okoložiliny Žilina
24.september 2011 Šarišský cyklomaratón Prešov
     
1.október 2011 Biketour Brezno Brezno
8.október 2011 AMINOSTAR ŠPRINTPOLOM 2011 Stráňavy