|
|
Vyraziť na severozápad po Holubyho a Kupeckého, doľava po SNP a ďalej doprava po Kukučínovej a Fajgalskej ceste (cyklotrasa 8006) smerom na Limbach. Prejsť po Potočnej a ďalej po cyklotrase 8006 (v cca 6km doľava ku Krkavcu) v cca 10.5km doprava ku Salašu (čiastočne aj po modrej značke). Odtiaľ ďalej na sever/severozápad po cyklotrase 2002 (2008), až kým sa neďaleko Košariska (v cca 16,5km) napojíme na zelenú značku. Po nej doprava a po chvíli doľava (neskôr aj modrá) na Košarisko. Odtiaľ kúsok späť a doprava po zelenej značke na Medené Hámre (trasa 2002) a tam doľava po trase 8018 a 2008 na Biely Kríž. Odtiaľ potom po červene značke (trasa 047) ku Salašu, a kúsok od neho doprava a po trase 2002 a 8006 na Limbach a späť na Pezinok. Trasa vedie po cestách, asfalte, poľných /lesných cestách a je vhodná pre MTB/Trek bicykle.
dĺžka:
42 km okruh
kopcovitosť: ****
náročnosť: ****
povrch: asfalt, cesty, poľná/lesné cesty |