BIKERmania - Podujatia
Untitled Document
 
           
BIKERmania - cykloinfo
 
.
.
Slovakia Travel

Sport

© BIKERmania od 2010
 
 
Bike
Bike Bike
 
Kalendár cyklistických podujatí SK
Pridanie podujatia do zoznamu je bezplatné - napíšte nám e-mail:
 
2022
 
1.apríl Detská cyklojazda Skalica Skalica
2.apríl XCO a E-BIKE XCO Skalica Skalica
2.apríl SP CC 2022 kritérium; všetky kategórie Trnava
3.apríl SP CC 2022 preteky jednotlivcov; všetky kategórie + VP muži Trnava
10.apríl 1. kolo Detská Tour P. Sagana Budmerice
23.apríl Detská Východ liga 1.kolo Veľká Ida
24.apríl TURIECKAP , MTB XCO, UCI C1 Turčianske Teplice
24.apríl Prievidzský BOZPO cyklomaratón Prievidza
24.apríl GAVURKY Ride (Dobrá Niva) Zvolen
30.apríl SP CC 2022 kritérium; všetky kategórie (cestná cyklistika) Dudince
30.apríl Východ Road Liga: preteky Stará Ľubovňa
 
1. máj Jarný šprint Bystrička
1. máj SP CC 2022 preteky jednotlivcov; všetky kategórie + VP muži Krupina
1. máj 1.kolo Slovenský pohár Enduro Veľká Rača
1. máj Merida Road Cup: Kritérium Voderady
7. máj 2. kolo Detská Tour P. Sagana Martin
7. máj Detská Východ Road liga 2.kolo Sabinov
7. máj Merida Road Cup: Kritérium Potôň
8. máj Východ Road Liga 2.kolo: časovka jednotlivcov Svinia
8.máj Cez Iľovnický hrebeň (Laborecká MTB) Humenné
14. máj 3. kolo Detská Tour P. Sagana Demänová
15. máj Východ Road Liga 3.kolo: Sabinov - Buče Sabinov
15.máj 1.kolo Slovenský pohár DH Košútka
1. máj Merida Road Cup: Časovka Komárno
21. máj ŠKODA MTB maratón Rejecké Teplice Rajecké Teplice
21. - 22. máj SP BMX Racing (1. 2. kolo) Bratislava Rača
22. máj Východ Road Liga 4.kolo: Memoriál A.Babiča Poprad
22. máj Detská Východ Road liga 3.kolo Kežmarok
22.máj DHL Sereď Maratón Sereď
28. máj ŠKODA MTB maratón levočské vrchy - Levoča Levoča
28. máj Dirtcup Partizánske
28. máj XCO Drozdovo (UCI C1) Drozdovo
28. máj Východ Road Liga 5.kolo: Cyklo čajka - Etapový pretek Prešov
29. máj Merida Road Cup: preteky Pernek
 
4. jún 2.kolo Slovenský pohár Enduro Kálnica
4. jún MTB Slovenský Opál Kokošovce
4. - 5. jún SP CC 2022 etapové preteky (Trnava Tour); všetky kategórie + VP muži Trnava
3.-5. jún BIKEFEST Kálnica Kálnica
11. jún Detská Východ Road liga 4.kolo Hrhov
11. jún ŠKODA Slovenský Raj Hrabušice - Podlesok
11. jún Žabokreky Tour Žabokreky nad Nitrou
11.-12. jún XCO Žarnovica, MTB Cross Country Žarnovica
12. jún Východ Road Liga 6.kolo: Magnezit Jelšava Jelšava
18. jún Verejné preteky jednotlivcov Papraď
18. jún 4. kolo Detská Tour P. Sagana Šamorín
18. jún Majstrovstvá SR Masters: Peklo Gemera Teplý Vrch
18. jún Východ Road Liga 7.kolo: Ride Pub Cup Sabinov
19. jún Merida Road Cup: časovka do vrchu Teplý Vrch
19. jún Verejné Preteky: Časovka do vrchu Papraď
19. jún Novohradský Pedál Lučenec
25. jún M SR XCM, ŠKODA MTB, cyklomaratón Topoľčianky Topoľčianky
25. jún Detská Východ Road liga 5.kolo Podolínec
25. jún Pedálovník, Pedálovníček Varín
25. jún Dirtcup, Pumpcap Spišská Belá
25. jún Moldavská 12-ka Moldava nad Bodvou
25. jún Singletrack Night Riders Humenné
25. jún Merida Road Cup: časovka do vrchu Hubalová
26. jún 5. kolo Detská Tour P. Sagana Košice
26. jún Porubský vrchár Závažná Poruba
26. jún Východ Road Liga 8.kolo: Bardejov Bardejov
 
2. júl M SR: časova do vrchu Vršatec
2. júl Okolo Domaše Domaša
2. júl Detská Považská Cyklistická Liga Dohňany
2. júl Neslušským chotárom Nesluša
2. - 3. júl MSR BMX Racing (jednotlivci, družstvá) Liptovský Mikuláš
3. júl Východ Road Liga 9.kolo: Svidník Svidník
3. júl 2.kolo Slovenský pohár DH Mýto pod Ďumbierom
3. júl Merida Road Cup: kritérium Dubnca nad Váhom
5. júl KL 2022: Kritérium (CC) Rajecké Teplice
5. júl Kaktusbike Svätojurský Blesk Svätý Jur
9. júl SP CC 2022: časovka jednotlivcov Žiar nad Hronom
9. júl Majstrovstvá SR masters: časovka jednotlivcov Láb
9. júl Ondavský cyklomaratón Stropkov
10. júl Merida Road Cup: časovka dvojíc Zohor
10. júl SP CC 2022: preteky jednotlivcov, mládež Žiar nad Hronom
10. júl Východ Road Liga 10.kolo: Kežmarok Kežmarok
15.-17. júl MDC Dubnica n.Váhom: UCI MJ Dubnica nad Váhom
16. júl Dirtcup, Pumpcap Veľké Zálužie
16. júl Detská Východ Road liga 6.kolo Moldava
17. júl Merida Road Cup: časovka Sokolovce
22.-23. júl Spišských 333 EXTREME Spišská Nová Ves
22.-23. júl M SR XCO,MTB Cross country Košice
23. júl Jakľofski bicigeľ Jaklovce
23.-24.. júl Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia, UCI Ženy, WE Nová Baňa
23.-24.. júl Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia, UCI Elite, ME Nová Baňa
24. júl Sliačanský Pedál Lipt.Sliače
30. júl 3.kolo Slovenský pohár DH - MSR Malinô Brdo
30. júl Dirtcup, Pumpcap Zakamenné
30. júl Detská Východ Road liga 7.kolo Čečejovce
30. júl Verejné preteky: časovka do vrchu Javorina
30. júl Cyklomaratón Horné Sŕnie Horné Sŕnie
30. júl Filištín Jakubovany
30 - 31. júl Merida Road Cup: etapové preteky Horný Kalník
 
6. august Častovský Cyklookruh Červený Kameň
6. august SP CC 2022: kritérium, všetky kategóorie Tlmače
6. august 2.kolo SP BMX Freestyle (Street, Park) Žilina
6. - 7. august Poráč - XCO UCI Poráč
7. august SP CC 2022 :preteky jednotlivcov, všetky kategóorie Tlmače
7. august Merida Road Cup: preteky Sokolovce
7. august 3.kolo SP BMX Freestyle (BMX, MTB, Dirt) Žilina
7. august Gran Fondo Bratislava Bratislava
12. august SP CC 2022: etapové púreteky Bánovce nad Bebravou
13. august M SR CC :časovka jednotlivcov, mládež po kadetov, U23 Bánovce nad Bebravou
13. august ŠKODA HORAL MTB maratón Svit
13. august Kysuce - Orava cez kopec Zborov nad Bystricou
14. august M SR CC :časovka jednotlivcov, mládež po kadetov Bánovce nad Bebravou
14. august SP CC 2022: preteky jednotlivcov, VP muži Bánovce nad Bebravou
14. august Detská Východ Road liga 8.kolo Svit
14. august 3.kolo Slovenský pohár Enduro Mýto pod Ďumbierom
20. august Merida Road Cup: Slovenské Pyreneje Kláštor pod Znievom
20. august SP CC 2022: časovka jednotlivcov, mládež po kadetov Kláštor pod Znievom
20. augustl Dirtcup, Pumpcap, finále Čadca
20. august Čarnohurec - cyklomaratón Brezovica
21. august SP CC 2022: časovka jednotlivcov, všetky kategórie Kláštor pod Znievom
27. august 4.kolo SP BMX Freestyle (Street) Košice
27. august Detská Považská Cyklistická Liga Pružina
27. august 6. kolo Detská Tour P. Sagana Šaľa
27. august M SR Pumptrack Bratislava
27. august Prešovský cyklomaratón Prešov
28. august 5.kolo SP BMX Freestyle (BMX, MTV, Dirt) Košice
28. august Cyklomaratón Martin Martin
28. august Detská Východ Road liga 9.kolo Stará Ľubovňa
29. - 30. august GP Prešov UCI C1, M SR Prešov
 
03. september Detská Východ Road liga 10.kolo Jahodná
04. september Východ Road Liga 11.kolo: Uloža Uloža
04. september Detská Východ Road liga 11.kolo Uloža
10. - 11. september SP BMX Racing (3., 4. kolo) Liptovský Mikuláš
11. september 4.kolo Slovenský pohár DH Kubínska Hoľa
13. september Okolo Slovenska - Prológ Bratislava
14. september Okolo Slovenska - Bratislava - Trnava Bratislava - Trnava
15. september Okolo Slovenska - Hlohovec - Banská Štiavnica Hlohovec - Banská Štiavnica
16. september Okolo Slovenska - Detva - Spišská Nová Ves Detva -Spišská Nová Ves
17. september Okolo Slovenska - Levoča - Košice + celkové vyhlásenie Levoča - Košice
18. september Východ Road Liga 12.kolo: O pohár údolia Čečejovce
18. september 7. kolo Detská Tour P. Sagana Žilina
18. september Weldtite - Nemčianska cyklomotanica Nemce
24. september Detská Východ Road liga 12.kolo Tatranská Lomnica
24. - 25. september SP BMX Racing (5., 6. kolo) Košice
25. september Východ Road Liga 13.kolo: Memoriál W.Renera, vyhodnotenie ligy Rakúsy
25. september 4.kolo Slovenský pohár Enduro + MSR Malinô Brdo
 
16. október 5.kolo Slovenský pohár Enduro Bratislava
 
2021
 
2.máj 2. kolo Detská Tour P. Sagana Šamorín
9.máj 3. kolo Detská Tour P. Sagana Žilina
13. - 15.máj Vrchárska koruna Žilinská Žilina
22.máj 4. kolo Detská Tour P. Sagana Malý Slavkov
30.máj NEMEC Cez Iľovnický hrebeň (Laborecká MTB) Lackovce
 
6. jún 1.kolo Slovenský pohár DH Košútka
13. jún Žabokreky Tour Žabokreky nad Nitrou
19. jún Moldavská 12-ka Moldava nad Bodvou
20. jún 5. kolo Detská Tour P. Sagana Stupava
26. jún Slanský MTB Maratón Kokošovce (Sigord)
27. jún 6. kolo Detská Tour P. Sagana Topoľčianky
27. jún Tour de Prešov Prešov
27. jún 1.kolo Slovenský pohár Enduro Veľká Rača
 
3. júl Škoda BIKE Open 2021 MTB Maratón Slovenský Raj Hrabušice
4. júl 2.kolo Slovenský pohár DH Veľká Rača
10. júl Ondavský cyklomaratón Stropkov
10. júl Smolnícky MTB Maratón Smolník
17. júl Tankodrom Spišská Belá
18. júl 3.kolo Slovenský pohár DH (MSR) Vrátna
31. júl Slovakia Divide Modra
 
7.august Častovský cyklookruh Červený Kameň
8. august 2.kolo Slovenský pohár Enduro (MSR) Mýto pod Ďumbierom
14.august Neslušským chotárom Nesluša
21.august Kráľovský MTB Maratón Granč Petrovce
21.august Novodubnický maratón Nová Dubnica
22. august 4.kolo Slovenský pohár DH Mýto pod Ďumbierom
28. august 7. kolo Detská Tour P. Sagana Červený Kláštor
28. august 3.kolo Slovenský pohár Enduro Kálnica
 
5. september 4.kolo Slovenský pohár Enduro Branisko
18. september 8. kolo Detská Tour P. Sagana Jasná
19. september 5.kolo Slovenský pohár DH Kubínska Hoľa
 
10. október 5.kolo Slovenský pohár Enduro Bratislava
 
>> Staršie